Kadın Cilt Bakımı

Yüzdeki kılcal damarlar ve kızarıklıklar nasıl geçer ve yok edilir

Yüzdeki kılcal damarlar ve kızarıklıklar nasıl geçer ve yok edilir

Gençliğimizdeki elastikli , lekesiz ve pürüzsüz cilt yerine kırışmış , lekelenmiş, kılcal damarlar belirginleşmiş  bir yüz cildi ile karşı karşıya kalmak  kadar insanı kötü hisseden bir durum olamaz.Yaşlanıyor muyum ? diye kendimize sormaya başlıyoruz.

Yüzdeki kırışıklıkların kişiyi ne kadar yaşlı gösterdiğini genç iken farkına varılsaydı cilt bakımını kimse geçiştirmezdi.

Evet belki yaşlanıyoruz ama cildimiz yaşımızdan 20 veya 30 yıl kadar önden yaşlanıyor. Güzel bir cilt bakımı ile cildimizi diri ,pürüzsüz ve lekesiz yapabiliriz.Özellikle yüzdeki , yanaklardaki ve burun üzerindeki kılcal damarlardan dolayı oluşmuş kızarıklıklar çok kötü bir görünüm oluşturmaktadır.

Yüzdeki kılcal damarlar hanımların dış görünümünü olumsuz etkileyen bir estetik sorunudur. Yüzde ve yanaklarda bulunan kılcal damarlara bitkisel çözüm elbette mevcuttur. Bunun için Suna Dumankaya imzalı bitkisel tedavi yöntemine bir göz atalım.

Yüzdeki Kılcal Damar Çatlamasına İçin Bitkisel Çözüm Tarif 1:

Yüzdeki kılcal damar sorununun çözümü için atkestanesi kürü olumlu sonuçlar veriyor. At kestanesi kabuğu cilteki damar lekelerine kesin çözüm sunuyor. Bunun için at kestanesi kabuğunu tohumundan ayırarak bir güzel ince bir rende ile rendeliyoruz ve bunu cam bir kavanoza koyuyoruz. Kavanozun üzerine 100 gram kadar zeytinyağı katarak güneş ışığı gören bir yerde 3 hafta kadar bekletiyoruz. Bu karışımı 3 hafta beklettikten sonra ciltte ve yüzde kılcal damarlar olan bölgelere sürüyoruz. Bu yöntem ile kılcal damarlar yok olup gidecek ve yenisi çıkmayacaktır.

Yüzdeki Kılcal Damar Çatlamasına Engel Bitkisel Çözüm Tarif 2:

Yüzdeki kılcal damar çatlakları için güzellik uzmanı Suna Dumankaya, çare at kestanesinin kabuğundadır dedi. At kestanesinin kabuğunu soyun ve rendeleyip cam kavanoza koyun. Üzerine çıkacak kadar zeytinyağı koyun. Güneşte 20 gün beklettikten sonra süzün. Her sabah cildinize sürün. Bu sayede kılcal damarlarınız çoğalmaz.

Etiketler:

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.