Kadın Cilt Bakımı

Varisli Damarları Yok Etmek İçin Doğal İlaç

11.07.2019
45
Varisli Damarları Yok Etmek İçin Doğal İlaç

Örümceklerin ne olduğunu biliyor musun? Cilt yüzeyindeki ince damarlara verilen popüler isimdir. Bunlar genellikle toraks (Göğüs) , boyun ve uzuvlarda ortaya çıkar ve kan damarlarının genişlemesinin bir sonucu. Sorun çoğu zaman kalıtsaldır, ancak aynı zamanda hareketsiz yaşam tarzı, uzun süreli ve zayıf dolaşımla da ilişkili olabilir.

Bu hastalıktan muzdarip birçok insan cildini açığa vurmaktan utanıyor. Kliniklerde sunulan tedavi genellikle pahalıdır ve sıklıkla ameliyat bile gerektirir. Ev yapımı bir doğal ilaç denemeye ne dersiniz? Peki, varisin ilacı nedir? Tabii ki olağanüstü olan elma sirkesidir! Gerçekten abartmıyoruz.

Elma sirkesi gerçekten güçlüdür. Çeşitli şifalı kullanımları vardır. Ve şimdi onun, örümcek yani varis damarlarına karşı mücadelede büyük bir yardımcı olduğunu göreceksiniz.

Elma sirkesinin herhangi bir süpermarkette bulabildiğini hatırlamakla birlikte, bu ve diğer tedaviler için organik sirke kullanılmasını tavsiye ederiz. Mükemmel bir dolaşım uyarıcısı olduğu için, kasları gevşetmek, dolaşımı iyileştirmek ve tonlamayı arttırmak için mükemmeldir. Bu tedavi ayrıca varisli damarlar ve mikro varisli damarlar için mükemmeldir.

Fakat sonuç hemen olmuyor, biraz sabır ve azim gerekir, çünkü sonuçların ortaya çıkması biraz zaman alır.

Varisli damarları yok etmek için doğal ilaç

Yukarıda da dediğimiz gibi sadece doğal elma sirkesi gerekiyor.

  • 1 şişe elma sirkesi.

Pamuğu sirke ile ıslatın ve etkilenen bölgeye bir bezle sararak, 30 dakika kadar bekletin. İşlemi günde üç defa tekrarlayın.

Bir başka öneri, sirkeyi doğrudan cilde sürerek ve aşağıdan yukarıya dairesel masajlar yapmaktır. 10 dakika su ile durulayın. Günlük prosedürü uygulayın

Bu çare ile birlikte yapmanız gereken ipuçları:

  • Bacaklarınızı hafifçe yastığın üzerine koyarak uyumaya çalışın.
  • Antioksidanlar bakımından zengin bir diyet yapın.
  • Kan dolaşımını uyaran egzersizler yapın.
  • Yemeklerinizdeki tuz miktarını azaltın.
  • Vücudunuz için uygun olan kiloyu korumaya çalışın.

Etiketler:

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.