Kadın Cilt Bakımı

Suna dumankaya tüy azaltıcı ve önleyici siyah merhem ile sarımsaklı bitksel kür

21.04.2011
92.441
Suna dumankaya tüy azaltıcı ve önleyici siyah merhem ile sarımsaklı bitksel kür

Suna Dumankaya tüy azaltıcı ve önleyici siyah merhem ile sarımsaklı bitkisel kürü kullanarak istenmeyen tüylerinizi azaltabilir veya istenmeyen kılları dökebilirsiniz.

Hemen hemen her bayanın tüy ve kıllanma sorunu vardır. Bayanlarda hormonsal hastalıklar başlamışsa tüylenme vaya kıllanma daha fazla olacaktır. Ama kimilerinde hormonsal hastalıklar olmadığı halde doğuştan aşırı tüylüdürler.

Bayanlarda en çok tüylenmenin görüldüğü yerler dudak üstü yani bıyıklar, bacaklar,  çene kısmı, yanaklar, kol üstü, meme ucu çevresi , sırt bölgesi , üreme organ bölgesi ve koltuk altı .

Suna Dumankaya tüy azaltıcı ve önleyici siyah merhem ile sarımsaklı bitkisel kür:

Malzemeler:

  • 1 soğan
  • 1 sarımsak
  • siyah merhem

Yapılışı:

Soğanı iyice közledikten sonra sarımsağı rendeleyin Siyah merhem ile sarımsağı karıştırın.Siyah merhem ile sarımsak karışımını tüylü bölgenize ince tabaka halinde sürün.Bu tabakanın üstüne de soğan közünü koyuyoruz.Ancak soğanı rendeleyin ve bu uygulamayı bir hafta boyunca yapın..

Not: Uygulama yapacağınız bölgenin temiz olması gerekiyor. Çünkü kremin veya karışımın deriye daha etkili nüfuz edebilmesi için derinin temiz ve gözeneklerin kirden temizlenip açık olması gerekir.

Etiketler:

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.