Kadın Cilt Bakımı

Kadınlarda / bayanlarda / kızlarda dudak üstü bıyıklar nasıl alınır?

Kadınlarda / bayanlarda / kızlarda dudak üstü bıyıklar nasıl alınır?

Kadınlarda-bayanlarda-kızlarda dudak üstü bıyıklar nasıl alınır? Bir erkeğin gözüyle bakıldığında kadınlarda-bayanlarda-kızlarda dudak üstü bıyıklar çok itici ve çirkin olarak görülmektedir.

Kadınlarda bıyık na hoş bir durum olup kadının cazibeliğini yok etmektedir. Özellikle ergenlik dönemine kızlar da bir çok vücut bölgelerinde kıllanma olur. Bu bölgelerden bir tanesi de dudak üstü olup bu tüyler siyahlaştığında genç kızda bıtık gibi gözükür. Kızlar bu bıyıklardan nasıl kurtulurum ve ya bıyıkları nasıl alırım telaşına düşerler.

Kadınlarda-Bayanlarda-Kızlarda  Dudak Üstü Tüy / Bıyık Nasıl Alınır?

  • Yeni nesil soğuk ağda bantları; bıyıkları az acı ve tahriş etmeden bir defa alabiliyor. (Denenmiştir).
  • Soğuk ağda bandını; ütü ya da saç kurutma makinesiyle iyice ısıtın. (Kullanma talimatında avcunuzun içinde ısıtmanız yeterli diyor ama inanmayın)
  • Soğuk ağda bandını önce bıyıklarınızın sağ tarafına yapıştırın. Elinizle hafifçe bastırıp 30 saniye kadar bekleyin.
  • Tüylerin çıkış yönünün tersine doğru ağda bandını hızla çekin.Bıyıkların sol tarafı için de aynı işlemi yapın. Ne kadar hızlı çekerseniz o kadar iyi sonuç alırsınız.
  • Bıyıklarınızı aldıktan sonra kızarıklığı önlemek için aloe vera içerikli bebe yağı ya da rahatlatıcı etkiye sahip lavanta yağı sürebilirsiniz.

Kadınlarda dudak üstü kılları / tüyleri (bıyık) alma yöntemleri çoktur. Zamanı geldikçe kadın cilt bakımı sitesinde kadınlarda bıyık alma diğer yöntemlerini yazmaya devam edeceğiz.

Gün geçtikçe teknoloji ve bilimin gelişmesi ile kadınlarda bıyık sorununu kökten çözme yöntemleri de gelişmemektedir. Bu yeni yöntem ve teknikleri sizler için takip edeceğiz. Özellikle bakım konusunda sorun yaşayan kırsaldaki bayanlar ve ev hanımlarına özel olarak evde dudak üstü tüyleri alma için bitkisel karışım ve krem tarifleri vereceğiz.

Etiketler:

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.