Kadın Cilt Bakımı

Göğüste Sarkma Olmadan Kilo Verme

19.07.2019
62
Göğüste Sarkma Olmadan Kilo Verme

Tüm kadınlar güzel olmak, mükemmel ve çekici bir vücuda sahip olmak isterler. Hedefimize ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Fakat bir şeyi başardığımız zamanlar vardır ve bir başkasını feda ediyoruz.

Özellikle memelerde sarkma istenmeyen bir etki oluşturduğu için kilo verirken dikkat edilmesi gerekiyor. Bazı günlük rutinlerin hem kilo vermeye hem de memelerin sarkmadan şekilde tutmaya yardımcı olduğunu göstermiştir. Burada göğüsleri sarkmadan kilo vermeyi anlatacağız.

Göğüste Sarkma Olmadan Kilo Verme

1. Çokça sıvı alın: Bu tavsiyemiz çay veya kahve içmek ile alakalı değildir. Mesele şu ki, göğüslerinizin şeklini korumak için vücudunuzun yeterli miktarda suya ihtiyacı var. Bu yüzden olabildiğince sıvı alın ve hedeflerine ulaşmana yardımcı olacaktır.

2. Yavaş yavaş kilo vermek: Ani kilo kaybı yalnızca memelerin sarkmasıyla değil aynı zamanda tüm vücudunuzun çekici olmayan şekliyle de sonuçlanacaktır. Bu durumda, tüm cildiniz gevşek olabilir. Bu nedenle, yavaş yavaş kilo vermeyi sizlere tavsiye ediyoruz.

3. Egzersizler: Göğüsler kas içermez, sadece süt bezi ve vücut yağı içerir. Bu yüzden egzersiz yaparken daha büyük göğüsler alabileceğini beklemeyin. Bununla birlikte, kan akışını iyileştirmek için cildinizin daha elastik hale gelmesi için fiziksel aktiviteye ihtiyaç vardır.

4. Masaj: Göğüs masajı, süt bezinin dokusunun daha belirgin olmasına yardımcı olabilir. Düzenli masaj, yumurtalıkların doku üzerinde doğrudan etkiye sahip olan oksitosin hormonunu üretmeye başlamasına neden olur.

5. Kontrast Banyosu: Banyonuza soğuk su ile başlayın ve sonunda sıcak suya geçin. Sadece göğüsleriniz için değil, kan akışını artırdığından ve cildi tonlu ve elastik bıraktığından tüm vücut için faydalıdır.

Kilo vererek aynı zamanda sağlam göğüslere sahip olmak imkânsız değildir. Size verdiğimiz bu püf noktaları takip edin ve sağlıklı bir şekilde kilo verin.

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.