Kadın Cilt Bakımı

Dudak Üstü Kılları Süt İle Bir Seferde Yok Edin

20.01.2016
61.270
Dudak Üstü Kılları Süt İle Bir Seferde Yok Edin

Dudak üstü tüyleri hemen hemen tüm kadınların sorunudur. Göz önünde olan bir yer olduğu için çok da dikkat çekiyor. Özellik gün ışığında dudak üstünde sırıtan o istenmeyen tüyler kadın bıyığı gibi gözüktüğünden  kadınların kâbusu olmakta ve kadının bütün çekiciliğini ortadan kaldırmaktadır.

Dudak üstü istenmeyen sarımsı ve siyah olan o kıllar veya tüylerden bir an evvel kurtulmanız gerekir ki çekiciliğiniz tüm ihtişamıyla geri gelsin. Doğal yollardan bu dudak üstü kılları olabildiğince azaltan bir tedavi yöntemi var ve sizlerle paylaşıyoruz. Vereceğimiz karışım 1 tedavi için gerekli olan miktardır.

Dudak üstü kılları yok eden karışım

  • 1 tatlı kaşığı Safran  (baharat)
  • 1 yemek kaşığı Süt

Safran ve süt tedavisini sunuyoruz:

Öncelikle üst dudak bölgenizdeki kılları kökünden alacak şekilde alın. 1 çorba kaşığı süt ile 1 tatlı kaşığı safranı birbirine karıştırın. Bu karışımı sadece üst dudak kısmına parmağınızla sürün. En az yarım saat, kuruyana kadar üst dudağınızda kalsın. Dudak üstündeki bu karışım kuruduktan hemen soğuk veya ılık su ile yıkayın. Bu karışımın etkisini daha iyi görebilmek için üst üste 4 hafta süreyle uygulayın. Daha sonra tüylerinizin çıkmadığını göreceksiniz.

Etiketler:

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.