Kadın Cilt Bakımı

Burun tüyleri / kılları nasıl alınır? ve Burun Kılı koparmak zararlı mıdır?

28.04.2015
90.111
Burun tüyleri / kılları nasıl alınır? ve Burun Kılı koparmak zararlı mıdır?

Bayanlardan ve kızlardan aldığımız sık sorular arasında Burun tüyleri / kılları nasıl alınır?  Başta yer almaktadır. Öncellikle sunu bir halledelim, herhangi bir bayan aynaya baktığında hiçbir açıdan burun tüyü gözükmemeli, bu en önemlisi. Bazıları kendilerinde burun kılları olmadıklarını düşünür ama vardır. Erkek bayan fark etmez, aynaya bakıp kendinize her açıdan bakın.

Her insanda burun kılı var kimilerinde uzun kimilerinde de kısadır. Bazı kimselerde burun kılları uzun olmakla beraber kalındır bazılarında kısa olmakla beraber incedir. Özellikle kadınların burun kılı erkeklere göre daha itici görünmektedir. Kadınlardaki burun kılı genelde toplum olarak ayıplanır. Fakat yanlıştır. Çünkü burun kılı herkeste olmakla beraber vücudumuzun sağlığına çok faydası var.

Burun tüyleri / kılları nasıl alınır?

Burun tüyleri almak için iyi yöntem ve araç burun tüyü / kılı alma makineleridir. Burun kılı alma makineler ile burun kılı alırken çalışma şekli şöyledir. Burun tüyü makineleri ile burundaki kılları alırken köşelere doğru tüyleri almaktır. Ancak çok geriye de getirmemelisiniz.

Burun kılı alma makinelerinin en güzel özelliği ucunun köşeli olmasıdır. Bu şekilde vücudun başka yerlerine de kullanabilmenizdir. Örneğin kulak ve alındaki tüylerin alınmasında da kullanabilirsiniz. Bu makineleri eczanelerde temin edebilirsiniz. Eczanelere alternatif olarak alış veriş sitelerinde de alabilirsiniz.

Burun Kılı koparmak zararlımdır?

Bazı kişiler burun kıllarını kopararak alınıp alınamayacağını soruyor ve biz bunu kesinlikle tavsiye etmiyoruz.  Her şeyden önce bu çok acı verici olup ve o bölgeyi irite edip, bakteriye neden olabilirsiniz. Burun kılı alma makineleri ile burun kılları aldığınız zaman kıllar kesinlikle kalın çıkmıyor.

Burun kılı / tüyü alma makinesi nasıl kullanılır? video

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi burun kılı alma makineleri sadece burun kılları almak için kullanılmaz. Vücudunuzun tüm bölgelerindeki tüyleri ve kılları rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Etiketler:

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.