Binlerce Hasta Bal ve Tarçın Karışımı İle İyileşti

Tarçın ve bal karışımı bağışıklığı kaldırmak için önemli bir araçtır. Bu ürünlerin birleşimi ile mide ve bağırsağın çalışmasını normalleştirir, bağışıklığı kaldırır, ruh halini iyileştirir ve sayısız hastalıkları iyileştirir.

Kalp hastalığı: Her gün üzerine bal çekilmiş ve tarçın serpilmiş ekmeği tüketin. Bu kanda kolesterol miktarını düşürür, nefes almayı iyileştirir ve kalp kaslarını güçlendirir.

Zayıflık: Balın içerdiği şeker vücudu güçlendirmek açısından yararlıdır. Eşit miktarda bal ve tarçın kullanan kişilerde dikkati toplamayı ve hareketliliği iyileştiriyor. Her gün aç karnına 1 bardak suya karıştırılmış yarım çorba kaşığı bal ve tarçın kullanın. Bu yaşam enerjinizi geri yükler.

Artrit: Eğer bu hastalıktan sıkıntı çekiyorsanız, her gün 1 bardak sıcak su suya 2 çorba kaşığı bal ve 1 çay kaşığı tarçın ekleyin. Bu ilacın düzenli alımı kronik artriti tedavi edebiliyor.

Kolesterol: 2 bardak suya katılmış 2 çorba kaşığı bal ve 3 çay kaşığı tarçın 2 saat içinde kanda kolesterol miktarını % 10 düşürür. Bu karışımın düzenli alımı kolesterolü normale düşürüyor.

Bağışıklık: Bu ürünlerin günlük alımı savunma fonksiyonunu güçlendirir, vücudu virüs ve bakterilerden korur. Düzenli bal alımı akyuvarların bakteri ve virüslere karşı mücadele yeteneğini güçlendirir.

İdrar kesesi iltihabi: 1 bardak sıcak su ile karıştırılmış 2 çorba kaşığı tarçın ve 1 çay kaşığı bal idrar kesesindeki mikropları öldürür.

Saç dökülmesi: Kel olma veya saç dökülmesi sırasında saçların dibine ısıtılmış zeytinyağı, 1 çorba kaşığı bal, 1 çay kaşığı tarçın hazırlanmış maskeyi çekin, 15 dakika sonra ılık su ile yıkayın.

Cilt enfeksiyonu: Eğer sizde egzama, mantar veya deri enfeksiyonlarının türleri varsa, cildin hasarlı kısmına tarçın ve baldan hazırlanmış maskeyi çekin.

Sivilceler: 3 çorba kaşığı bal ve 1 çay kaşığı tarçını karıştırıp maskeyi hazırlayın. Akşam uykudan önce maskeyi sivilcelerin üzerine sürün ve sabah sıcak su ile yıkayın. 2 haftadan sonra sivilceler kaybolur.

Böcek sokması: 1 parça bal ve 2 kısım sudan oluşan karışım hazırlayın. 1 çay kaşığı tarçın ekleyip karışımı vücudun zarar görmüş bölümüne çekin. Ağrı 1-2 dakikadan sonra azalacaktır.

Mide bozukluğu: 2 çorba kaşığı bal ve 1 çay kaşığı balı yemekten önce tüketin. Bu karışım mide ekşiliğini azaltır, en ağır gıdaları bile sindirilmesine yardımcı olur.

Mide ülseri: Bal ve tarçın midedeki acıyı alır ve yaraları iyileştirir.

Mide gazları: Bu karışım mide gazını ve şişkinliğini azaltır.

Diş ağrısı: 1 çay kaşığı tarçın 5 tatlı kaşığı bal ekleyip karışımı ağrıyan dişin üzerine koyun. Ağrı geçene kadar bunu tekrarlayın.

Ağızdan gelen koku: Ağzı bütün gün taze tutmak için sabahları boğazınızı bal ve tarçın katılmış sıcak karışımla durulayın.

İşitmenin kaybolması: Her gün eşit miktarda bal ve tarçın tüketin.

Nezle: 1 çorba kaşığı sıcak bala ¼ çay kaşığı tarçın katıp günde 3 kez tüketin. Bu karışım istenilen kronik öksürüğü, nezleyi iyileştirir ve burun deliklerini temizler.

Grip: Balın içerdiği doğal elementler grip bakterilerini öldürür ve insanı bu hastalıktan kurtarır.

Kanser: 1 çorba kaşığı bal ve 1 çay kaşığı tarçını 1 ay süreyle günde 3 kez alımı durumunda mide ve kemik kanserini tedavi ediyor.

Bal ve tarçın karışımı sadece yüzlerce hastalık için ilaç değildir, o, hem de yaşlanma sürecini de engeller. Gıda menünüze bu 2 ürünü ekleyin ve bu iksirin vücudunuza olumlu etkisini hissedeceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Sayfa başına git